MLADŠÍ ŽIACI U13 S PREMIÉROVÝM DOMÁCIM VÍŤAZSTVOM

0

V sobotu sa v domácej Iskra Aréne vo Svite uskutočnil turnaj mladších žiakov. Chlapci bojujú v kategórii U13 (ročník narodenia – 2011 a mladší). Okrem domáceho tímu BKM Iskra Svit sa turnaja zúčastnil košický tím, Rim Basket Košice a družstvo Akapo Lučenec. Turnaj sa uskutočnil v príjemnej rodinnej atmosfére, skvelej rodičovskej kulise, ktorú sprevádzali bojovné výkony mládežníkov. Naši mladší žiaci vybojovali v prvom zápase premiérové domáce víťazstvo, proti tímu z Lučenca. V druhom zápase chlapci podľahli hráčom Košíc. Pracujeme ďalej, aby sme sa predviedli zlepšenými výkonmi už o dva týždne, keď sa predstavíme opäť na domácej palubovke. Veríme, že zranenie Maxa Csémiho zo sobotňajšieho turnaja nebude také vážne a čoskoro je s nami späť na palubovke! 

Drž sa Maxo. 

🔵BKM ISKRA SVIT – Akapo Lučenec (MS)
➡️76:41

🟡Zhodnotenie zápasu krídelníkom BKM ISKRA SVIT, Andrejom Ripkom: “Ku sobotňajšiemu zápasu proti Akapo Lučenec by som chcel povedať, že to bol dobrý zápas a ako pán tréner hovorí: „Ako odmakáš tréning, tak to bude vyzerať aj na zápase.“ Bolo veľa chýb, ale aj veľa dobre zahraných akcií, veľa strát, ale aj veľa dobre vypichnutých lôpt. Hralo sa nám veľmi dobre, je to super pocit vyhrať s vysokým skóre, ale vždy sa máme v čom zlepšovať  a musíme aj tvrdšie makať na tréningoch. So zápasom som veľmi spokojný a dúfam, že aj náš celý tím ISKRA SVIT 🏀🐻!”

🔵BKM ISKRA SVIT – Rim Basket Košice
➡️22:65

🟡Zhodnotenie zápasu rozohrávačom BKM ISKRA SVIT, Daliborom Kandalcom: “Ja by som chcel povedať, že musíme dať hlavy hore, Rim Basket Košice je veľmi silný tím, ale vieme, že máme čo zlepšovať. Aj keď sme prišli o dvoch hráčov, jednému kvôli chorobe a druhý sa zranil počas sobotňajšieho turnaja, bol to hráč, ktorý by nám veľmi pomohol, ale zranenie je zranenie a nemôžete s tým nič robiť. Doma hráme o dva týždne, tiež proti Košiciam, a tak dúfam, že na nich vybehneme silnejší,rýchlejší a dúfam, že to bude aspoň tesná hra. Maxo my ti držíme palce nech sa skoro vyliečiš a pomôžeš nám v ďalších zápasoch, lebo MY SME ISKRA! 🔵🟡🐻

O dalších zápasoch Vás budeme informovať na našich sociálnych sieťach a webe iskrasvit.