Basketbalový utorok doma proti Interu

0

V netradičný „basketbalový“ deň, po 72 hodinách, nás čaká druhý zo série troch zápasov na domácej palubovke. V sobotu sme v defenzívne ladenom zápase ťahali za kratší koniec, aby si nakoniec nováčik z Košíc odniesol cenné dva body z Iskra Arény. Späť sa už však nepozeráme, pred nami je ďalší atraktívny duel, o niekoľko hodín vybehne na našu palubovku družstvo „nabité“ zvučnými menami – BK Inter Bratislava.

S Interom sme hrali v aktuálnej sezóne hneď v prvom kole. Tentokrát očakávame iný zápas, zostava nášho družstva sa obmenila a s jedlom rastie chuť.

Najväčší ašpirant na titul majstra Slovenska zatiaľ nenapĺňa očakávania, s ktorými vstupoval do sezóny. V minulom týždni bratislavčania odohrali až tri zápasy, z ktorých vyťažili iba jediné víťazstvo (aj to po predĺžení doma s Komárnom). Vedenie Interu urobilo zaujímavé rozhodnutie, ktoré by malo pomôcť k zlepšeným výkonom a k víťazstvu. Do Svitu pricestovalo už včera večer.

Prezident Iskry Ján Drobný sa k dnešnému zápasu hovorí: „V krátkom čase doma odohráme ďalší zápas, v ktorom nás čaká najsilnejší tím súťaže. Stabilizovali sme káder a očakávame stúpajúcu úroveň našej hry. Do zápasu však nezasiahne zranený Martin Bachan.“

Okrem Martina sú všetci hráči v poriadku, pripravení zabojovať o dobrý výsledok a pri troche šťastia sa pokúsiť favorita prekvapiť.

K tomu však budú potrebovať aj vašu podporu, podporu z hľadiska, preto veríme že vaše kroky dnes, v netradičný deň, ale v tradičnom čase o 18:00, povedú do Iskra Arény.

Tešíme sa na Vás!

Zápas môžete sledovať na:

  1. ŽIVO V ISKRA ARÉNE
  2. FIBA LIVE STATS
  3. YOUTUBE