V štvrtom semifinálovom zápase Play-off prehrávame Iskra Svit – BK Inter Bratislava 63:85 (31:43)

0

Dnešnou prehrou v štvrtom semifinálovom zápase PLAY – OFF sa pre nás sezóna  končí.

Body: Washburn a Avramovič po 18, Guillory 11, Davis 2, Findura 0 (Vučićević 9, Bizub 4)

Michal Madzin: „Gratulujem Interu k zaslúženému postupu do finále a držím mu palce. Ukázal obrovskú kvalitu. My ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí tu boli počas celej sezóny a pripravili nám peknú rozlúčku. Túto bodku za sezónou, ktorá bola pre nás úspešná,  sme si užili aj napriek prehre.

Martin Bizub: „Bojovali sme aj napriek zraneniam, ktoré sme v tíme mali. Nehral Baldovský ani Kuntič, čo je pre nás veľká strata. Napriek tomu sme sa do zápasu snažili dať obrovskú energiu a chceli sme vyhrať, no nepodarilo sa to.

Aramis Naglič, tréner Interu: „Bol to lepší zápas, ako sme odohrali v Bratislave. Gratulujem Svitu k športovému prístupu a boju až do poslednej minúty semifinále. My sme splnili cieľ a teraz čakáme na súpera vo finále. Máme desať dní na kvalitnú prípravu. Finále sme si za svoju hru a prístup zaslúžili.

Miroslav Páleník, hráč Interu: „Prišli sme vyhrať a vyhrali sme. Mali sme nastavený cieľ doniesť víťazstvo zo Svitu z obidvoch zápasov. Museli sme pre to spraviť dosť veľa vecí, ktoré sme nečakali. Mysleli sme, že Svit bude zdecimovaný zraneniami a vysokými prehrami, ale v prvom polčase bojoval  a do hry sa vrátil aj v druhom polčase. Každý náš hráč, ktorý ide na ihrisko vie potiahnuť. Myslím, že naše víťazstvo je zaslúžené. Gratulujem tímu Svitu, že sa dostal do semifinále. Sú tu skvelí fanúšikovia, ktorí si to zaslúžia.