BKM Iskra Svit – MBK Karlovka Bratislava 69:78 (35:38)

Body: Lysák 18, Václav 14, Šterbák 12, Brugoš 11, Harabín 8, Gerec 3, Lupták 2, Lelkeš 1

BKM Iskra Svit B – BK ŠPD Rožnava 79:62 (41:40)

Body: Horák 20, Šikorský 19, Matušek Š. 16, Baláž a Matulík po 6, Šimčák 5, Dutko 3, Farkaš a Gradzilla po 2

BKM Iskra Svit B – BK ŠPD Rožňava 68:54 (33:35)

Body: Šikorský 22, Matušek Š.16, Horák 12, Matušek J. a Matulík po 4, Kašela 3, Farkaš, Šimčák a Kuzmík po 2, Gradzilla 1

Michaela Drobná (trénerka družstva)” Zápasmi s Rožňavou sme ukončili základnú časť súťaže starší žiaci U15 východ a budeme čakať na konečne umiestnenie v tabuľke a následne na súpera zo skupiny západ. Chlapci po prázdninovom rytme nastúpili do zápasu s výbornou energiou. Starší chalani podali kvalitné výkony a mladší štandardne naberali skúsenosti, ale na ihrisku sa nestratili.

Azda najprekvapivejší moment zápasu bol, keď Šimon Matušek prvý krát zakončil rýchly protiútok dunkom, vtedy stála a kričala cela lavička.”

Starší žiaci U15

BK Inter Bratislava – BKM Iskra Svit 70:41 (34:19)                                            Body: Misál 16, Kester 13, Rojko 6, Horák 4, Blaško 2

Róbert Ištvánik (tréner družstva) “V sobotu sme odohrali zápas proti hlavnému favoritovi na zisk majstrovského titulu Interu Bratislava na jeho palubovke. Zápas sme začali výborne, keď sme ešte v 13. minúte držali vyrovnaný stav 19:19. Potom však súper pridal na agresivite, čomu sme sa v druhej štvrtine nedokázali prispôsobiť a išli sme na polčas s 15 bodovou stratou. Na začiatku tretej štvrtiny sme sa šnúrou 6-0 vrátili na chvíľu späť do zápasu, ale potom prebral opäť taktovku Inter, ktorého celoplošný pressing nám robil v niektorých úsekoch hry značné problémy. Ak chceme s takýmto súperom pomýšľať na úspech, nemôžeme urobiť 29 strát, z čoho sme inkasovali takmer zakaždým ľahký kôš. Chlapcom tento zápas nastavil zrkadlo a vidia, že niektoré veci musíme robiť ešte agresívnejšie ako doteraz, ak chceme byť na konci sezóny spokojní. Pozitívom je, že si zahrali všetci hráči a že ich táto prehra nebudila do ďalších poctivých tréningov.”

Mladší žiaci U13

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Iskra Svit  32:39 (19:24)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Iskra Svit   34:52 (16:33)

Ladislav Kálinsky (tréner družstva)  “ Po veľkej bojovnosti, odhodlanosti a dobrej obrane sme vyhrali nad SNV.”