Víkendové výsledky našich mládežníckych družstiev

0

STARŠÍ ŽIACI U15

BKM ISKRA SVIT – ABOVIA 96 KOŠICE 66:51 (37:17)                                            Body: Misál 20, Horák 16, Kester 8, Zimerman 7, Rojko 6, Čmil 5, Mackovjak 4)

Róbert Ištvánik (tréner družstva) : Zápas proti Košiciam sme začali s obrovským nasadením na oboch koncoch palubovky a už do polčasu sme si dokázali vytvoriť 20 bodový náskok. Chlapci vynikajúco bránili, o čom svedčí iba 17 inkasovaných bodov v prvom polčase. Na začiatku druhého polčasu prišla krátka strata koncentrácie, čo súper využil na zníženie rozdielu skóre na 9 bodov. Od toho momentu sme sa vrátili k hre zo začiatku zápasu a výsledok sme si už postrážili. Veľmi nás teší, že sme dokázali Aboviu ubrániť iba na 51 bodov.

BKM ISKRA SVIT – 1.BK MICHALOVCE 76:44 (40:25)                                            Body: Misál 33, Kester a Čmil po11, Horák 10, Rojko 8, Zimerman 3

Róbert Ištvánik (tréner družstva) : Zápas proti Michalovciam bol posledným zápasom základnej časti a je super, že si v ňom zahrali všetci hráči. Väčšinu zápasu sme si dobre posúvali loptu a dostávali sa do jednoduchých pozícií na zakončenie. Opäť sme ukázali dobrú obranu a už sa tešíme na ťažké zápasy v nadstavbovej časti o 1.-8. miesto.

2.LIGA STARŠÍ ŽIACI U15

BKM ISKRA SVIT B – 1.BK HUMENNE 78: 43 (33:23)                                                  Body: Šikorský 23, Blaško 18, Horák M. 14, Matušek 8, Bobák a Baláž po 4, Matulík, Kašela a Faix po 2,  Kuzmík 1

BKM ISKRA SVIT B – 1.BK HUMENNE 81:55 (49:19)                                              Body: Šikorský 19, Horák M. 14, Blaško 11, Farkaš 9, Matulík 7, Matušek 6, Bobák a Kašela po 4, Gradzilla 2, Enekeš, Kuzmík a Grác po 2

MLADŠÍ MINI ŽIACI U11

ŠBK GALAXY Košice yellow” – BKM ISKRA POPRAD 46:26 (33:18)                           Body: Dutko 9, Ivanko 5, Ondruš 4, Ceperko, Čičmanec, Kŕč a Voľanský po 2

Program nasledujúcich domácich zápasov:

KADETI U17

Sobota 19.1.2019 o 11:00 v Iskra Aréne BKM ISKRA SVIT – MBK Victoria Žilina          Nedeľa 20.1.2019 o 13:30 v Iskra Aréne BKM ISKRA SVIT – IMC Slovakia P. Bystrica

ŽIACI U14

Nedeľa 20.1.2019 o 10:00 a 11:30 v Iskra Aréne BKM ISKRA SVIT – TYDAM UPJŠ Košice